LETOŠNJI DAN SPLOŠNIH KNJIŽNIC PRAZNUJEMO 20. NOVEMBRA 2017:

Gostija v deželi branja

Letošnji praznik – DAN SLOVENSKIH SPLOŠNIH KNJIŽNIC – bomo v naši knjižnici praznovali ves teden.

V osrednji knjižnici in v vseh krajevnih knjižnicah se bodo odvijali dogodki, na katere ste vljudno vabljeni, saj skupaj z nami praznujete tudi vi, naši uporabniki.

PONEDELJEK, 20. november 2017 – DAN SLOVENSKIH SPLOŠNIH KNJIŽNIC
Knjižnica Josipa Vošnjaka Slovenska Bistrica vsem občanom, ki želijo postati naši člani, podarja enoletno članarino. Prav tako vam podarimo enoletno članarino, če se ta dan včlanite v knjižnici Poljčane.

TOREK, 21. november 2017 – SLOVENSKIH TOP 10
V vseh naših knjižnicah bodo ves teden na ogled razstave najbolj iskanega branja slovenskih avtorjev.

V krajevni knjižnici Oplotnica podarjamo vsem občanom, ki želijo postati naši člani, enoletno članarino.

SREDA, 22. november 2017 – ZGODOVINA IN ZANIMIVOSTI MOJEGA KRAJA
V dnevni čitalnici osrednje knjižnice bo med 11. in 13. uro na ogled zbirka starih razglednic, ki jih hranimo v naši knjižnici.

V krajevnih knjižnicah Makole, Pragersko, Kebelj in Tinje podarjamo vsem občanom, ki želijo postati naši člani, enoletno članarino.

ČETRTEK, 23. november 2017 – V KNJIŽNICI NISO SAMO KNJIGE
V čitalnici osrednje knjižnice si boste med 11. in 13. uro lahko ogledali promocijsko predstavitev naše čitalnice in knjižnice ter dogodkov.

V pionirski knjižnici boste lahko preizkusili najrazličnejše didaktične igrače in igralne knjige.

PETEK, 24. november 2017 – MODROST ZA MLADOST
V pionirski knjižnici bo ves teden na ogled razstava priljubljenih mladinskih del, primernih za vse generacije.

SOBOTA, 25. november 2017 – OSREDNJI DOGODEK PRAZNOVANJA
ob 18. uri POGOVORNI VEČER Z BORISOM CAVAZZO.

Večer bosta s šansoni popestrila vokalistka Sonja Lovrenčič in kitarist Marko Zaletelj.

Proslavite z nami naš dan!  Vabljeni na Gostijo v deželi branja!

Uradno napoved za medije Združenja splošnih knjižnic lahko preberete tukaj.