Osrednja knjižnica v Slovenski Bistrici je bila 14 dni zaprta zaradi nujnih sanacijskih del v pritličju zgradbe.

Statistika obiska nam dokazuje, da ste nas uporabniki zelo pogrešali, saj smo v ponedeljek 3. julija zabeležili rekorden obisk knjižnice. Knjižnico je na ta dan obiskalo 590 uporabnikov, izposodilo se je 1.604 enot gradiva in vrnilo 1.938 enot gradiva.

V tednu od 3. do 7. julija je knjižnico obiskalo 1.477 uporabnikov, izposodilo se je 4.488 enot gradiva in vrnilo 4.978  enot knjižničnega gradiva.

Vsem uporabnikom knjižnice se zahvaljujem za potrpežljivost in razumevanje v času zaprtosti osrednje knjižnice. Čeprav vrat knjižnice ne zapiramo radi, smo tokrat morali tako ravnati. Dela so bila v tolikšnem obsegu, da so onemogočila dostopnost  uporabnikom knjižnice.

Hvala za razumevanje in vabljeni v knjižnico, kjer vas čaka zanimivo gradivo za vroče poletne dni.

Patricija Breznikar, direktorica