UPRAVA

Direktorica:
Patricija Breznikar
02 80 55 103
patricija.breznikar@knjiznica-slovenskabistrica.si

Računovodkinja:
Nada Medved
02 80 55 105
nada.medved@knjiznica-slovenskabistrica.si

Poslovna sekretarka:
Mojca Furman
02 80 55 102
mojca.furman@knjiznica-slovenskabistrica.si

Manipulantka:
Jožica Janžič

Čistilka:
Marjeta Korošec

STROKOVNE DELAVKE

Vodja nabave:
Saša Šega Crnič, višja knjižničarka
02 80 55 111
sasa.sega-crnic@knjiznica-slovenskabistrica.si

Domoznanstvo:
Natalija Stegne, bibliotekarka
02 80 55 110
natalija.stegne@knjiznica-slovenskabistrica.si

Oddelek za odrasle:

Sanja Mikulič, višja knjižničarka
sanja.mikulic@knjiznica-slovenskabistrica.si

Darja Plavčak, knjižničarka
darja.plavcak@knjiznica-slovenskabistrica.si

Janja Pepelnak, bibliotekarka
janja.pepelnak@knjiznica-slovenskabistrica.si

Pionirska knjižnica:
Darja Kolar, bibliotekarka
02 80 55 106
darja.kolar@knjiznica-slovenskabistrica.si

Knjižnica Poljčane:
Mateja Bratina, višja knjižničarka
02 829 01 00
mateja.bratina@knjiznica-slovenskabistrica.si

Knjižnica Oplotnica, Kebelj in Tinje:
Aleksandra Repnik Merc, višja knjižničarka
02 33 33 038
arepnikmerc@knjiznica-slovenskabistrica.si

Knjižnica Pragersko:
Mojca Amon, knjižničarka
02 803 91 43
mojca.amon@knjiznica-slovenskabistrica.si

Knjižnica Makole:
Mojca Plaznik Plavec, bibliotekarka
02 803 31 10
mojca.plaznik@knjiznica-slovenskabistrica.si